KATEGORIE

Menu


Silicolgel 200 ml

Silicolgel 200 ml

330 Kč

Silicolgel poskytuje rychlou úlevu od pálení žáhy, refluxu, nevolnosti a příznaků IBS (syndrom dráždivého střeva), jako jsou...

Simethicon 80mg 50 měkkých kapslí Generica

Simethicon 80mg 50 měkkých kapslí Generica

142 Kč

Přípravek Simethicon 80 mg obsahuje simetikon, což je stabilní směs silikonového polymeru a oxidu křemičitého. Látka působí...

SmectaGo karamel kakao 12x3g

SmectaGo karamel kakao 12x3g

229 Kč

SmectaGo je zdravotnický prostředek určený k léčbě akutního průjmu u dospělých a dětí starších 8 let a k léčbě chronického...

Stérimar nosní sprej baby 100ml

Stérimar nosní sprej baby 100ml

247 Kč

STÉRIMAR Baby Nosní hygiena je zdravotnický prostředek pro děti ve věku 0-3 roky, které ještě neumí smrkat. Čistí nos a...

Stérimar nosní sprej baby 50ml

Stérimar nosní sprej baby 50ml

198 Kč

STÉRIMAR Baby Nosní hygiena je zdravotnický prostředek pro děti ve věku 0-3 roky, které ještě neumí smrkat. Čistí nos a...

Stérimar nosní sprej ucpaný nos baby 50ml

Stérimar nosní sprej ucpaný nos baby 50ml

223 Kč

STÉRIMAR baby Na ucpaný nos je zdravotnický prostředek pro miminka a malé děti od 3 měsíců do 3 let při nachlazení, rýmě a...

Stérimar nosní sprej nos náchylný k infekci 50ml

Stérimar nosní sprej nos náchylný k infekci 50ml

206 Kč

Stérimar Nos náchylný k infekci je zdravotnický prostředek pro miminka, děti a dospělé. Čistí nos, hydratuje a obnovuje vlhkost...

Stérimar nosní sprej alergie 50ml

Stérimar nosní sprej alergie 50ml

206 Kč

Stérimar na alergickou rýmu obohacený o mangan je zdravotnický prostředek pro miminka, děti a dospělé. Čistí a odstraňuje...

Stérimar nosní sprej ucpaný nos 50ml

Stérimar nosní sprej ucpaný nos 50ml

223 Kč

STÉRIMAR Na ucpaný nos je zdravotnický prostředek pro děti od 3 let a dospělé při nachlazení, rýmě a akutním nebo chronickém...

Stérimar nosní sprej 100ml

Stérimar nosní sprej 100ml

272 Kč

STÉRIMAR Nosní hygiena je zdravotnický prostředek pro děti a dospělé. Čistí nos a odstraňuje nečistoty, hydratuje a obnovuje...

Stérimar nosní sprej 50ml

Stérimar nosní sprej 50ml

190 Kč

STÉRIMAR Nosní hygiena je zdravotnický prostředek pro děti a dospělé. Čistí nos a odstraňuje nečistoty, hydratuje a obnovuje...

STOPBACIL Medical sirup Dr. Weiss 100+50ml NAVÍC

STOPBACIL Medical sirup Dr. Weiss 100+50ml NAVÍC

147 Kč

Obsahuje unikátní účinné složení 10-ti rostlinných extraktů, které zvyšují odolnost proti opakovaným infekcím horních cest...